http://monitoring.koippo.kr.ua/index.php/zno-2016/430-perspektivi-zno-2016

Інформація щодо деяких особливостей

зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року

У 2016 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року.

Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як ізчотирьохнавчальних предметів з переліку:

· Українська мова і література

· Історія України

· Математика

· Біологія

· Географія

· Фізика

· Хімія

· Англійська мова

· Іспанська мова

· Німецька мова

· Російська мова

· Французька мова

Програмизовнішнього незалежного оцінювання із усіх предметів розміщені в розділі«Підготовка до ЗНО».


Переклад завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії буде здійснено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Державна підсумкова атестація з української мови, історії України та математики

Для усіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Як оцінки за державну підсумкову атестацію зараховуватимуться й результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики або історії України (період ХХ –початок ХХІ століття).

Встановлення «порогового бала»

Для визначення результатів ЗНО-2016 з кожного предмета буде встановлено«пороговий бал»,тобто та кількість тестових балів, яку моженабрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.

Детальніша інформація про метод визначення експертами «порогового бала» подана в статті Валерія Бойка«Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання: старі проблеми та нові перспективи».

Графік проведення ЗНО-2016

Основна сесія
5 травня українська мова і література
11 травня математика
13 травня історія України
3 червня російська мова
6 червня іспанська мова
7 червня англійська мова
8 червня німецька мова
9 червня французькамова
10 червня біологія
13 червня фізика
15 червня географія
17червня хімія

http://osvita.ua/test/program_zno

wym-1446069240393http://testportal.gov.ua/infopages/

Графік ЗНО-2015

Основна сесія

24 квітня українська мова

і література

3 червня французька мова

5 червня німецька мова

8 червня іспанська мова

10 червня англійська мова

12 червня математика

15 червня російська мова

17 червня біологія

19 червня історія України

22 червня фізика

24 червня географія

26 червня хімія

Додаткова сесія

9 червня українська мова

і література

18 червня французька мова

23 червня німецька мова

25 червня іспанська мова

30 червня англійська мова

1 липня математика

2 липня російська мова

3 липня біологія

6 липня історія України

7 липня фізика

8 липня географія

9 липня хімія

Довідкові телефони

Телефон інформаційної підтримки Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 486-09-62

Увага!

16 та 17 травня працює

з 09-00 до 18-00

Прийом громадян директором

Вівторок, з 10-00 до 13-00.

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2015 році

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання передбачає надання можливості його учасникам:

1. виконувати завдання пробного ЗНО з української мови і літератури, математики двох рівнів складності:базового та поглибленого;

2. використовувати завдання пробного ЗНО, перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (крім завдань з української мови і літератури, російської та іноземних мов).

УВАГА! Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО, здійснюється на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти за адресою в Інтернеті:

www.test-center.od.ua

з 01 листопада до 15 грудня 2014 року!

Для реєстрації участі у пробному ЗНО-2015 натисніть на головній сторінці сайту ОРЦОЯО опцію «Реєстрація на пробне тестування» і виконуйте далі дії за інструкцією.

ВАЖЛИВО! Реєстрація для участі в ПЗНО-2015 не є автоматичною реєстрацією на основне тестування!

Пробне тестування є платним для учасників і неприбутковим для організаторів та проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Як і у минулому році, вартість одного пробного тестування складає

89 грн.

Під час проведення ПЗНО-2015 буде організована робота сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів» та надано доступ учасників до нього.

Результати ПЗНО-2015 за шкалою 100-200 балів будуть розміщені на інформаційних сторінках «Особистий кабінет учасника ПЗНО» (для осіб, які скористалися сервісом).

Отримати додаткову інформацію можна за телефонами (048) 784-69-95,

(048) 784-89-36 або за адресою: вул. Ак. Корольова, 26, м. Одеса, 65114

Випускники складуть

тест з української мови 24 квітня

24 квітня 2015 року всі випускники одинадцятих класів складатимуть тест зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Результати тесту також будуть враховуватися, як державна підсумкова атестація з цього предмета.

Про це було повідомлено під час селекторної наради, в якій взяли участь заступник міністра освіти і науки Павло Полянський та директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

За словами директора УЦОЯО, для проходження ДПА у формі ЗНО з української мови та літератури, кожен 11-класник має заздалегідь зареєструватися на порталі Українського центру оцінювання якості освіти.

Також для забезпечення реєстрації всіх випускників, керівники шкіл параллельно надсилатимуть списки своїх випускників та комплект реєстраційних документів для кожного випускника до регіональних центрів оцінювання.

Директор УЦОЯО зазначив, що за виконання тесту з української мови та літератури випускники отримають дві оцінки. Першу – за проходження державної підсумкової атестації за шкалою від 1 до 12 балів, другу – за складання ЗНО за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати єдиного тесту з української мови і літератури будуть оголошені до 12 травня 2015 року.

Проходження ДПА у формі ЗНО з української мови та літератури є також обов’язковим і для переможців Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури, переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, учнів вечірніх, екстернатних шкіл, шкіл-інтернатів, учнів навчальних закладів I-II рівня акредитації то що.

Єдиний тест з української мови і літератури буде проведений у визначених пунктах тестування.

Як відомо, тест з української мови і літератури у 2015 році матиме два варіанти складності: базового та поглибленого рівнів. Рівень складності тесту визначать вищі навчальні заклади.

Сертифікаційна робота базового рівня з української мови і літератури включає 58 завдань, на виконання яких буде відведено 150 хвилин

До тесту поглибленого рівня буде включено 74 завдання, 58 з яких матимуть базовий рівень складності, 16 – поглиблений. На виконання роботи поглибленого рівня учасникам ЗНО буде відведено 210 хвилин.

За матеріалами сайту Освіта.ua

Про особливості дворівневих тестів зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року можна дізнатися на сайті http://testportal.gov.ua/

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 1120 від 01 жовтня 2014 року

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
8 жовтня 2014 р. за № 1208/25985

Про деякі питання проведення зовнішньогонезалежного оцінювання результатів навчання,здобутих на основі повної загальної середньої освіти,для осіб, які виявили бажання вступати довищих навчальних закладів України в 2015 році

Відповідно до частини третьої статті 45 Закону України "Про вищу освіту", статті 34 Закону України "Про загальну середню освіту" наказую:

1. Затвердити Перелік навчальних предметів, з яких особи, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що додається.

2. Встановити, що в 2015 році:

1) зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України, проводитиметься у квітні - липні;

2) кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку, затвердженого пунктом 1 цього наказу;

3) зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури є обов’язковим для усіх абітурієнтів, які бажають здобувати вищу освіту за ступенем молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста) та бакалавра (спеціаліста або магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань);

4) результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (базовий рівень - українська мова) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року.

3. Українському центру оцінювання якості освіти (Лікарчук І.Л.) забезпечити відповідно до частини третьої статті 45 Закону України "Про вищу освіту" погодження цього наказу з громадськими об’єднаннями керівників вищих навчальних закладів, зареєстрованими в установленому законодавством порядку.

4. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю.Г.) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Совсун І.Р.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр С. Квіт

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки України
01.10.2014 № 1120

ПЕРЕЛІК

навчальних предметів, з яких особи, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

1. Українська мова і література.

2. Історія України.

3. Математика.

4. Біологія.

5. Географія.

6. Фізика.

7. Хімія.

8. Англійська мова.

9. Іспанська мова.

10. Німецька мова.

11. Російська мова.

12. Французька мова.

Директор департаменту вищої освіти Ю. Коровайченко

До уваги учнів 11-х класів!

З 05.01.2015р. по 20.02.2015р. -

термін реєстрації для участі вЗНО-2015

ТЕРМІН РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО-2015:

05.01.2015-20.02.2015

І ЕТАП РЕЄСТРАЦІЇ- формування та оформлення реєстраційної картки.

Особа, яка виявила бажання брати участь у ЗНО-2015, має зайти на офіційний сайт Українського центру оцінювання якості освіти (www.testportal.gov.ua), відкрити сторінку «Реєстрація - 2015» і далі діяти за інструкцією.

ІІ ЕТАП РЕЄСТРАЦІЇ - надсилання до регіонального центру реєстраційних документів.

Випускники ЗНЗ поточного навчального року після формування в установлені строки комплекту документів подають його до загальноосвітнього навчального закладу, у якому навчаються.

Особа, яка є учнем (слухачем, студентом) професійно-технічного, вищого навчального закладу, що здобуває повну загальну середню освіту в поточному навчальному році, або випускником загальноосвітнього навчального закладу минулих років, повинна надіслати реєстраційні документи рекомендованим листом до Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти (а/с 185, м. Одеса, 65114).

ІІ ЕТАП РЕЄСТРАЦІЇ - отримання від Одеського регіонального центру Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (далі - Сертифікат) та інформаційних матеріалів.

Особі, яка зареєстрована для проходження зовнішнього оцінювання (далі - учасник зовнішнього оцінювання), регіональний центр виготовляє та надсилає реєстраційне повідомлення учасника ЗНО, Сертифікат та інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2015 рік»:

- випускникам минулих років та учням (слухачам, студентам) професійно-технічних, вищих навчальних закладів рекомендованим листом - за адресою, зазначеною в реєстраційній картці.

- випускникам поточного навчального року - за адресою загальноосвітнього навчального закладу, де вони навчаються.

Для кожного учасника зовнішнього оцінювання на офіційному сайті Українського центру створюється персональна інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому.

Інформація про направлення особі Сертифіката та інформаційних матеріалів розміщується на персональній інформаційній сторінці веб-сайту Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.test-center.od.ua).

УВАГА!

У разі зміни персональних даних учасник зовнішнього оцінювання, сформувавши новий комплект документів, має надіслати його до 01 квітня 2015 року на адресу Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти (а/с 185, м. Одеса, 65114), зазначену в контрольно-інформаційному листі, а у разі зміни рівня складності завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури - до 06 березня 2015 року (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

Якщо випускник минулих років або учень (слухач, студент) професійно-технічного, вищого навчального закладу через певні причини не зможе взяти участь у зовнішньому оцінюванні, то він повинен до 01 квітня 2015 року надіслати до Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти (а/с 185, м. Одеса, 65114) раніше отриманий Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року та заяву про відмову в реєстрації.

Шановні колеги та учні

У системі зовнішнього незалежного оцінювання, починаючи з 2015 року, запроваджуються деякі нові елементи в технології його проведення. Це зумовлено прийняттям Закону України «Про вищу освіту», необхідністю забезпечення додаткових гарантій рівного доступу до вищої освіти усім абітурієнтам.

Серед новацій зокрема передбачено, що сертифікаційні роботи з української мови і літератури, математики матимуть два рівні складності, результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть визначатися за новою методикою, сертифікат зовнішнього оцінювання буде чинним лише в рік його проведення, державна підсумкова атестація з української мови для всіх випускників шкіл, ліцеїв, гімназій, колегіумів буде проходити у формі зовнішнього незалежного

У зв’язку з цим уважаємо необхідним надати додаткові роз’яснення, що стосуються цих нововведень.

1. Сертифікаційна робота (тест) із математики матиме два рівні складності: базовий та поглиблений.

Кожен випускник, який бажає отримати вищу освіту, має визначити той рівень складності, виконання якого дозволить йому подати документи в обраний ним вищий навчальний заклад. Про своє бажання виконувати завдання сертифікаційної роботи того чи іншого рівня складності абітурієнт повинен вказати під час реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Учасник тестування, що обрав тест базового рівня,отримує зошит (16 сторінок), що містить 30 завдань трьох форм: завдання з вибором однієї правильної відповіді з п’яти запропонованих (№ 1 - 20), завдання на встановлення відповідності (№ 21 - 24), завдання з короткою відповіддю (№ 25 - ЗО), два з яких (№ 25, 26) є структурованими. Таким чином, структура сертифікаційної роботи базового рівня подібна до структури тесту ЗНО з математики 2014 року. Відповіді учасник тестування зазначає в бланку А. На виконання сертифікаційної роботи базового рівня відводиться 130 хвилин.

Складність завдань тесту базового рівня відповідає програмі з математики для 5 - 9-х класів та програмі з математики для 10-11 класів академічного рівня.

Учасник тестування, що обрав тест поглибленого рівня, отримує зошит (20 сторінок), що містить 36 завдань чотирьох форм: завдання з вибором однієї правильної відповіді з п’яти запропонованих (№ 1 - 20), завдання на встановлення відповідності (№21- 24), завдання з короткою відповіддю (№25 - 34), два з яких (№ 25, 26) є структурованими, завдання з розгорнутою відповіддю (№ 35, 36). Таким чином, сертифікаційна робота поглибленого рівня містить ЗО завдань сертифікаційної роботи базового рівня і відрізняється від неї лише останніми шістьма завданнями. Ці завдання перевіряють математичну культуру учасника та знання й навички, які йому потрібні для подальшого вивчення математики у вищих навчальних закладах, де математика є профільним предметом. Складність таких завдань відповідає програмі з математики профільного рівня для 10 - 11-х класів.

Правильні відповіді учасник тестування позначає у бланках А і Б. У бланку Б учасник записує відповіді до завдань № 31 - 34 з короткою відповіддю та розв’язання завдань № 35, 36 і відповіді до них. Кожен етап розв’язання завдань з розгорнутою відповіддю має бути обґрунтованим із зазначенням необхідних теорем, аксіом тощо. Якщо процес розв’язання потребує рисунка, учасник має навести його.

Відповіді, зазначені у бланку Б, перевіряються екзаменаторами.

На виконання сертифікаційної роботи поглибленого рівня відводиться 210 хвилин.

Сертифікаційна робота з української мови і літератури також матиме два рівні складності: базовий та поглиблений.

Абітурієнт, що обрав базовий рівень, під час реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання в пункті тестування отримає зошит на 16 сторінок із 58 завданнями та два бланки відповідей (бланк А і бланк Б).

Завдання 1-33 і завдання 58 передбачають перевірку знань, умінь і навичок з української мови. Це завдання з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох запропонованих (№ 1-10, №29-33), завдання з вибором однієї правильної відповіді з п’яти запропонованих (№ 11-23), завдання на встановлення відповідності (№ 24-28) і завдання з розгорнутою відповіддю (№ 58). Завдання 34—57 перевірятимуть знання, уміння й навички з української літератури. Серед них також є завдання з вибором однієї правильної відповіді з п’яти запропонованих (№ 34—53) і завдання на встановлення відповідності (№ 54-57). Виконавши сертифікаційну роботу базового рівня, учасник тестування має позначити відповіді в бланку А (його перевірятиме комп’ютер) і написати власне висловлення в бланку Б (його перевірятимуть екзаменатори). На виконання всіх завдань базового рівня відводиться 150 хвилин.

Якщо під час реєстрації учасник тестування обрав тест поглибленого рівня, то він отримає зошит на 20 сторінок і виконуватимете 74 завдання. Результати роботи заносяться до бланків А, Б, А+ і Б+.

Сертифікаційна робота поглибленого рівня охоплює всі завдання базового рівня, описані вище, і додаткові складніші завдання (№ 63-74). Виконуючи ці завдання, абітурієнт продемонструє знання, уміння й навички, необхідні для навчання на профільних факультетах. Завдання з української літератури вимагатимуть установлення послідовності (№ 63-66) і вибір однієї правильної відповіді з п’яти запропонованих (№ 59-62). Завдання з української мови (№ 67-74) передбачатимуть відкриту коротку відповідь у вигляді одного - двох речень.

Виконавши сертифікаційну роботу поглибленого рівня, учасник тестування має зробити все те, що передбачено базовим рівнем (тобто заповнити бланки А і Б), і, окрім того, виконати додаткові складніші завдання (заповнити бланки А+ і Б+). На все це буде відведено 210 хвилин.

2. Важливим нововведенням у системі зовнішнього незалежного оцінювання є запровадження відмінної від попередніх років системи визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання. Замість відносного критерію встановлення порогового бала (124) буде застосовано абсолютний критерій, коли його значення визначатиметься експертним шляхом - «пороговий бал» («склав»/«не склав»).

«Пороговий бал» («склав»/«не склав») - це межа (мінімальна кількість тестових балів), яка розподіляє учасників тестування на тих, які мають певні знання з навчального предмета і можуть брати участь у конкурсі на право навчатися у вищих навчальних закладах України, і тих, які вгадували правильні відповіді або не змогли продемонструвати знань, необхідних для навчання у ВНЗ. Якщо звернутися до відомої багатьом «п’ятибальної» системи вступних іспитів, то це «двійка», яка позбавляла абітурієнта права на вступ до вищого навчального закладу в поточному році.

«Пороговий бал» визначає група експертів, до складу якої залучаються педагогічні працівники, що мають досвід викладання в навчальних закладах різного типу, викладачі вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації, науковці з усіх регіонів України.

Експерти мають визначити ті завдання, сумарна яких свідчить про недостатній рівень підготовленості абітурієнта до навчання у ВНЗ. Кількість балів, які можна отримати, виконавши ці завдання, і буде тією межею «склав»/«не склав».

Результати ЗНО абітурієнтів різних років некоректно порівнювати, адже оцінка за шкалою 100 - 200 балів є рейтинговою, що вказує на місце результату абітурієнта серед результатів інших абітурієнтів, які складали тест із певного предмета. Крім того, у 2015 році буде запроваджено нову систему визначення результатів ЗНО - застосування абсолютного критерію встановлення «порогового бала».

Також обмеження терміну дії сертифікатів ЗНО унеможливлює їх багаторазове використання недобросовісними вступниками.

Таким чином, абітурієнтам буде гарантовано рівні умови доступу до вищої освіти.

Український центр оцінювання якості освіти

Інформація щодо деяких особливостей

зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року

У 2015 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2015 року.

Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку:

· Українська мова і література

· Історія України

· Математика

· Біологія

· Географія

· Фізика

· Хімія

· Англійська мова

· Іспанська мова

· Німецька мова

· Російська мова

· Французька мова

Характеристики тестів із усіх предметів і критерії оцінювання завдань з розгорнутою відповіддю розміщені в розділі «Підготовка до ЗНО».

Два рівні складності сертифікаційної роботи (тесту)

Абітурієнти складатимуть тести ЗНО з української мови і літератури та математикидвох рівнів складності – базового і поглибленого, обрати який слід буде під час реєстрації. Рівень складності тесту, необхідний для вступу на навчання, визначатиметься Правилами прийому до вищого навчального закладу.

Державна підсумкова атестація (ДПА) з української мови

Для усіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року результати ЗНО з української мови і літератури зараховуватимуться як результати ДПА. Вони визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови.

Встановлення «порогового бала»

Для визначення результатів ЗНО-2015 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.

Детальніша інформація про метод визначення експертами «порогового бала» подана в статті Валерія Бойка «Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання: старі проблеми та нові перспективи» (http://education-ua.org/ua/articles/316-viznachennya-rezultativ-zovnishnogo-nezalezhnogo-otsinyuvannya-stari-problemi-ta-novi-perspektivi).

ШАНОВНІ

МАЙБУТНІ АБІТУРІЄНТИ!

З 2015 року прийом на навчання у вищих навчальних закладах буде здійснюватися тільки за результатами ЗНО.

УВАГА! Під час вступу до ВНЗ в 2015 році абітурієнт подає сертифікат зовнішнього незалежного оцінюваннялише 2015 року! Сертифікати минулих років для вступу не є дійсними!

Під час ЗНО-2015 з української мови і літератури та математики вперше будуть запроваджені дворівневі тести.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання допоможе вам зорієнтуватися у нововведеннях та краще підготуватися до зовнішнього оцінювання!

Календарний план

21 березня 2015 року

українська мова і література

28 березня 2015 року

історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, французької мови, російської мови

wym-1422825692777http://osvita.ua/test/

http://osvita.ua/

wym-1421790133254

Старт реєстрації на пробне ЗНО - 1 листопада

Календар проведення зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів у 2015 році:• українська мова і література - 24 квітня 2015 року (п’ятниця);• французька мова – 03 червня 2015 року (середа);• німецька мова – 05 червня 2015 року (п’ятниця);• іспанська мова – 08 червня 2015 року (понеділок);• англійська мова – 10 червня 2015 року (середа);• математика – 12 червня 2015 року (п’ятниця);• російська мова – 15 червня 2015 року (понеділок);• біологія – 17 червня 2015 року (середа);• історія України – 19 червня 2015 року (п’ятниця);• фізика – 22 червня 2015 року (понеділок);• географія – 24 червня 2015 року (середа);• хімія – 26 червня 2015 року (п’ятниця).http://www.mon.gov.ua/ua/activity/68/1413199677/

В Українському центрі оцінювання якості освіти підписано наказ про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році, метою проведення якого є ознайомлення абітурієнтів, які вступатимуть до вищих навчальних закладів, із процедурою тестування.

Під час проведення пробного тестування будуть враховані зміни у процедурі зовнішнього оцінювання, зокрема абітурієнти матимуть можливість обрати для виконання завдань з української мови і літератури та математики тести двох рівнів складності: базового та поглибленого.

Також учасники пробного ЗНО зможуть скористатися тестовими завданнями з біології, географії, історії України, математики, фізики та хімії, перекладеними кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською або угорською мовами.

Пробне тестування традиційно буде проведено у березні впродовж двох сесій. 21 березня відбудеться зовнішнє оцінювання з української мови і літератури, тест з якої у 2015 році складатимуть усі випускники шкіл.

Відповідно, пробне тестування з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також англійської мови, французької мови, німецької, іспанської та російської мов відбудеться 28 березня 2015 року.

Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО, триватиме з 01 листопада до 15 грудня 2014 року. Участь у пробному тестуванні є платною.

Як відомо, Міністерством освіти і науки затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання, у відповідності з якими мають бути розробленні та укладені тести ЗНО у 2015 році.

Кiлькiсть переглядiв: 858

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.